Змагання з міні-футболу
Понеділок, 28 лютого 2011, 07:47

Правова волинська газета №4 (185) – 24 лютого 2011 року

Відбулися змагання серед правоохоронців з міні-футболу

За програмою Спартакіади – 2011 Волинської обласної організації фізкультурно – спортивного товариства «Динамо» України  27 січня, 03 та 10 лютого нинішнього року проведено чемпіонат з міні – футболу серед колективів фізичної культури правоохоронних структур області. У змаганнях узяли участь 10 команд, кількість учасників – 140  спортсменів. У попередніх поєдинках до фінальної частини змагань вийшли команди колективів фізичної культури Управління  Державного департаменту України з питань виконання покарань у Волинській області, Державної податкової адміністрації України в області, Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Волинській області та Управління Служби безпеки України у Волинській області. В результаті напруженої боротьби І місце здобув КФК Управління  Державного департаменту України з питань виконання покарань, ІІ місце – КФК УМНС, ІІІ місце – КФК ДПА.

Перехідний кубок Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України  команді – переможцю чемпіонату з міні – футболу вручив заступник голови облорганізації ФСТ «Динамо» України Василь Авраменко.

Наш кор.

«Спартакіада – 2011» серед підрозділів ВДСО

11 лютого в Луцьку на базі Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» відбувся турнір з міні-футболу та армреслінгу серед підрозділів відділу Державної служби охорони при УМВС України у Волинській області, які виступали у кількості чотирьох команд-учасників.

Змагання мали назву «Спартакіада - 2011» і проводиться з метою підвищення рівня фізичного та духовного розвитку працівників правоохоронних органів, подальшої популяризації фізичної культури в підрозділах ВДСО, виявлення та заохочення найсильніших команд.

Переможцями турніру з міні-футболу, що проходив за круговою системою, стали працівники окремої роти ВДСО при УМВС України у Волинській області, друге місце посіла команда  Ковельського МВДСО ВДСО при УМВС в області, третє місце дісталось представникам відділу ДСО при УМВС України у Волинській області.

У змаганнях з армреслінгу перше місце посів представник команди ВДСО при УМВС України у Волинській області старший прапорщик міліції Петро Огребчук, друге – командир взводу Нововолинського МВДСО ВДСО при УМВС в області старший лейтенант міліції Сергій Базілу та третє місце виборов командир роти Ковельського МВДСО ВДСО при УМВС України у Волинській області майор міліції Анатолій Голдаванський.

По закінченню змагань усіх учасників нагороджено грамотами відділу Державної служби охорони при УМВС України у Волинській області.