Змагання
Динаміада 2019
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 07:24

09-10 жовтня у місті Одеса відбулися заключні змагання Динаміада 2019 з легкої атлетики (кросу).

Обласну організацію на цих змаганнях представляли Анастасія Хома -1000 м.

, Сергій Бугайчук- 1000 м., Григорій Хомич-3000 м. та Олександр Андрусик-5000 м.

За результатами змагань команда організації зайняла 4 місце серед команд третьої групи.

Кубок України з кікбоксінгу
Середа, 09 жовтня 2019, 12:53

У місті Луцьку з 26 по 29 вересня пройшов Кубок України з кікбоксінгу за версією |SKA.

У ваговій категорії до 54 кг. спортсменка облорганізації Софія Неділько

виборола Перше місце. Наразі спортсменка готується у складі збірно

команди України до участі в чемпіонаті Світу, який буде проходити  з

15 по 19 жовтня у місті Корк Ірландія. Бажаємо успіхів нашій спортсменці.

Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту
Понеділок, 02 квітня 2018, 00:00

29-30 березня 2018 року в м.Черкаси відбувся чемпіонат України в закритих приміщеннях з пожежно прикладного спорту.

Збірна команда спортсменів-динамівців виборола 6 загально-командне місце.

Чемпіонат організації з боротьби самбо
Четвер, 29 березня 2018, 16:24

У спортивному комплексі Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України відбувся чемпіонат обласної організації з боротьби самбо серед колективів фізичної культури правоохоронних органів. Чемпіонат відбувався у рамках програми «Спартакіада – 2018». У змаганнях брали участь 7 команд.

У результаті напруженої боротьби перше командне місце вибороли спортсмени колективу фізичної культури Головного управління Нацполіції у Волинській області, друге місце посіла команда Луцького прикордонного загону, третє –  розділили колективи УДСНС та в/ч 1141 Нацгвардії України.

Переможців та призерів у командному заліку, чемпіонів і призерів в особистому заліку нагородили грамотами Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України.